Back

Kiekvienas gali kurti savo aplinką.

Tereikia turėti šiek tiek žinių, kad kūrybinis procesas būtų sėkmingas.

Šis požiūris nepakito nuo 2013-ųjų, kai suorganizavau pirmuosius apželdinimo kursus. Per šiuos metus esame padėję tūkstančiams žmonių su didesniu pasitikėjimu atrasti malonumą kurti. Po daugybės gerų atsiliepimų ir padrąsinimų norime padėti ir tiems, kurie nori semtis žinių tiesiog iš namų.

Apželdinimas

Kaip įsigyti mokymus

Išsirinkite mokymus, apmokėkite naudodami savo įprastą elektroninės bankininkystės sistemą ir prisijungimą gausite į savo elektroninį paštą.

Su vienu prisijungimu gali mokytis tik vienas asmuo. Pradėti galite tuoj pat!

Kaip mokytis internetu

Mokymai suskirstyti pamokomis: galite pradėti bet kada, galite išeiti visą kursą iškart arba išklausyti jį dalimis per keletą dienų.

Kai kurie mokymai yra papildyti užduotimis, tad dalį darbo reikia atlikti savarankiškai. Kai kurie mokymai yra su testais, kad geriau užtvirtintumėt žinias.

Apželdinimo kursai internetu - veda patyrę lektoriai

Jei kilo klausimų

Išklausius mokymus, pakviesime prisijungti prie uždaros Facebook grupės, kuri skirta baigusiems “Geltono karučio” kursus

Ten galėsite užduoti klausimus mūsų lektoriams, galėsite dalintis savo sukurtais darbais, ieškoti naujų idėjų, pristatyti problemines vietas, o kartais – tiesiog pasidžiaugti gražiais rezultatais kartu su bendraminčiais.

Mokymų programos čia bus nuolat pildomos. Kai kurios sutaps su kursais, kurie vyksta gyvai (pavyzdžiui, “Mano sodo dizainas“), tad galite pasirinkti ir darbą grupėje.

Kai kurie mokymai pristatomi tik internetu – daugiausia tai labai siauros specializuotos temos arba išskirtinių seminarų įrašai.

Sveiki prisijungę ir įdomaus mokymosi!

Lina Liubertaitė,
“Geltono karučio” įkūrėja

APŽELDINIMO KURSAI

5
m+
mokymų patirtis
600
+
dalyvių kursuose kasmet
5
+
patyrę lektoriai
100
+
straipsnių ir video kasmet