Back

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://apzeldinimokursai.lt

Mes (MB „Geltonas karutis“) gerbiame Jūsų privatumą ir įsipareigojame saugoti jį laikydamiesi šios Privatumo politikos (toliau – „Privatumo politika“). Šioje Privatumo politikoje rasite informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Mes įsipareigojame būti skaidrūs, pateikdami aiškią informaciją apie tai, kokie Jūsų asmens duomenys tvarkomi, tvarkymo tikslus, asmens duomenų saugojimo laikotarpį, taip pat teisinį duomenų tvarkymo pagrindą ir kitą informaciją, kurią turime pateikti pagal galiojančius teisės aktus.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kursų pirkimas

Įsigydami kursus internetinėje svetainėje, automatiškai sudarote pirkimo-pardavimo sutartį. Jūsų duomenys reikalingi, kad galėtume patvirtinti el.paštu užsakymą, išsiųsti informaciją, susijusią su mokymais, į kuriuos užsiregistruota. Vardas ir pavardė reikalingi dėl to, kad paruoštume dalyvavimo pažymėjimus. Telefono numeris reikalingas papildomai autentifikacijai, jeigu kiltų nesklandumų.

Registruojantis į kursus, dalyvio el.adresas nėra automatiškai įtraukiamas į naujienlaiškio gavėjus.

Pateikdami asmens duomenis, patvirtinate, kad jie yra tikslūs ir teisingi. Pastebėję netikslumų, iš karto juos ištaisykite.

Paskyra

Jūsų paskyroje saugoma informacija ar jos dalis (profilio nuotrauka, aprašymas ir pan.) gali matytis viešai arba prisijungusiems vartotojams.

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Slapukų informaciją gali redaguoti vartotojas savo naršyklės nustatymuose. t y pakeisti laikotarpį ir pašalinti išsaugotą informaciją.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Kursų dalyviai gauna specialią nuolaidą ateityje vyksiantiems kursams ir seminarams, nuolaidos galiojimo pabaigos nėra. Jie taip pat gauna tesę prisijungti prie uždaros Facebook grupės. Todėl Jūsų asmens duomenis, kuriuos gauname įsigyjant kursus, saugosime visada, išskyrus atvejus, jei paprašysite juos ištrinti.

Jūsų asmens duomenys svetainės paskyroje saugomi 5 metus nuo paskutinio prisijungimo.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų asmens duomenis galime atskleisti:

a)Įmonėms ir individualiai dirbantiems asmenims, su kuriais dirbame

Asmens duomenys yra atkleidžiami juridiniams asmenims, kurie teikia mums paslaugas. Tai yra IT priežiūros, apskaitos vedimo, naujienlaiškių siuntimo įmonės, reklamos agentūros, kursų organizavimo ir duomenų tvarkymo veikla užsiimantys asmenys. Visos šios įmonės ar asmenys privalo užtikrinti tokią pačią Jūsų asmens duomenų apsaugą, negali naudoti jų neleistinais tikslais ir turi užtikrinti, kad jų partneriai elgsis taip pat.

b)Kita

Ginčų atveju galime perduoti Jūsų duomenis teisės konsultantams.

Jūsų teisės

Jūs turite šias teises:

a)teisę gauti informaciją apie tai, ar tvarkome Jūsų asmens duomenis, ir prieigą prie savo duomenų;

b)teisę kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;

c)teisę ištrinti savo asmens duomenis. Ši teisė negalioja, jei duomenų tvarkymas susijęs su saviraiškos ir informacijos laisve, teisiniais įsipareigojimais ar teisinių reikalavimų nustatymu, vykdymu bei gynimu;

d)teisę gauti ar perduoti kitai įmonei savo asmens duomenis (vadinamoji teisė į duomenų perkeliamumą). Ši teisė galioja, kai asmens duomenys tvarkomi automatizuotai, remiantis Jūsų sutikimu arba pasirašius sutartį;

e)teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą tam tikromis aplinkybėmis;

f)teisę nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu kai asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų ar trečiųjų šalių teisėtais interesais;

g)teisę nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą;

h)teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės į mus raštu arba susisiekite žemiau nurodytais kontaktais.

Privatumo politikos pakeitimai

Reguliariai peržiūrime savo privatumo politiką. Ši versija atnaujinta 2020 m. vasario 7 d.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie asmens duomenų tvarkymą, pageidavimų ar pastabų, susisiekite su mumis:

MB „Geltonas karutis“, įmonės kodas 303517194, Pupojų sodų 4-oji g. 36, LT-10327 Vilnius, tel. +370 610 37383, el. paštas info@geltonaskarutis.lt